Anděla strážného máte - ať tomu věříte nebo ne. Váš anděl strážný je dar od Boha          a máte ho proto, aby Vám pomáhal. Nikdy nás ani na vteřinu neopouští. Nikdy nejsme sami. Náš anděl je pořád s námi a je to strážce duše. Anděl strážný je jeden z nejvzácnějších darů, které jsme od Boha dostali. Proč tedy tohoto daru nevyužít ? Váš anděl strážný existuje jenom pro Vás a chce Vám pomáhat v každé oblasti Vašeho života. Kdybychom si jenom dokázali uvědomit, jak moc nám anděl dokáže pomoci, život by byl mnohem snažší.

Jestliže jste ho o pomoc ještě nežádali, udělejte to hned. Jenom ho poproste - je to úplně jednoduché. Když svého anděla poprosíte, poskytne mu to sílu k pomoci. Svého anděla strážného se nemůžete dotknout, ale anděl Vás ano a někdy lidé jeho dotek cítí. Většinou je to znamení, které Vás má uklidnit a ujistit, že Váš anděl je u Vás.

Váš anděl zná příběh Vašeho života, možné cesty jimiž se Váš život bude ubírat i rozhodnutí, před nimiž budete stát. Udělá všechno pro to, aby Vám pomohl ke správnému rozhodnutí. Když spíte, Váš anděl je s Vámi a modlí se za Vás.

Váš anděl ví, kdy zemřete a bude v té chvíli s Vámi, s Vaší duší, kterou ve chvíli smrti vyjme z lidského těla a odnese ji do nebe. V okamžiku smrti svého strážného anděla uvidíte a všechny Vaše obavy zmizí. Pamatujte si, že se vracíte domů. Také si zapamatujte, že nikdy nikdo neumíral sám. Vždycky je s ním jeho anděl strážný.